یکشنبه / ۱۳ آذر ۱۴۰۱ / ۱۷:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۴۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

اولین فضای ورزشی ویژه معلولان در زاهدان افتتاح می شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فضای محیط شهری باید برای تردد معلولان مهیا شود در همین راستا اولین فضای ورزشی ویژه معلولین در پارک لاله زاهدان به زودی افتتاح خواهد شد.

اولین فضای ورزشی ویژه معلولان در زاهدان افتتاح می شود
(یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱) ۱۷:۳۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دست سازه های معلولان اظهار داشت: خوشبختانه استعدادهای بی‌نظیری در بین دانش آموزان استثنایی استان موجود است که فقط نیاز به دیده شدن دارد.

وی افزود: در استان سیستان و بلوچستان هم اینک میزان اشتغال بهزیستی از بسیاری سازمان ها بالاتر بوده که این امر نشان دهنده استعداد فراوان معلولان است.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امروز ما تکلیف داریم در همه عرصه های اقتصادی و اجتماعی استعدادهای معلولان را به فعلیت برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین یکی از غرفه های خانه خلاق و گاراژ ملک شهر زاهدان در اختیار مدارس استثنایی قرار خواهد گرفت.

مدرس خیابانی تاکید کرد: با توجه به اهمیت تجهیز مدارس استثنائی مبلغ ۲ میلیارد تومان برای این مهم اختصاص یافت.

وی ادامه داد: فضای محیط شهری باید برای تردد معلولان مهیا شود در همین راستا اولین فضای ورزشی ویژه معلولین در پارک لاله شهر زاهدان به زودی افتتاح خواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه باید در تمام دستگاه های دولتی مسیر عبور و مرور ویژه معلولان تدارک شود، افزود: میز خدمت در هر یک از دستگاههای اجرایی جهت راهنمایی معلولان مستقر گردد.

وی اذعان کرد: ما کارآفرینان خوبی در استان سیستان و بلوچستان داریم که ارتباط این افراد با جامعه معلولیت در جهت اشتغالزایی این افراد بسیار موثر است.

تعداد بازدید : ۹۶۰
(یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱) ۱۷:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید