شنبه / ۵ آذر ۱۴۰۱ / ۱۱:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۳۰
گزارشگر : ۱۶۷۷
سرویس اخبار برگزیده

همایش بزرگ اقتدار بسیج در شهرستان هامون برگزار شد

فرماندار هامون: فرهنگ بسیجی عامل پیشرفت کشور است.

همایش بزرگ اقتدار بسیج در شهرستان هامون  برگزار شد
(شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱) ۱۱:۳۸
همایش بزرگ اقتدار بسیج صبح امروز با حضور هزاران نفر از بسیجیان شهرستان هامون در سالن ورزشی حاج‌قاسم سلیمانی شهرمحمدآباد برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری هامون، همزمان با ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل همایش اقتدار، شکوه و عظمت بسیجیان در هامون با حضور مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان ،امام جمعه،فرماندار،اعضای شورای تامین، شورای اداری،معتمدین و ریش سفیدان،فرماندهان بسیج و بسیجیان غیور شهرستان در سالن ورزشی حاج‌قاسم سلیمانی شهرمحمدآباد برگزار شد.

 حاجی حسینی  فرماندار هامون در این همایش با تبریک سالروز تأسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل گفت: بسیجیان در تمام صحنه ها حضور چشمگیری داشتند، جانفشانی آنها در ۸ سال دفاع مقدس از یادها رفتنی نیست، همگام با کادر درمان در زمان کرونا و حضور پایدار در صحنه های انقلاب از همین  روحیه بسیجی و جهادگر می‌باشد.

 

فرماندار هامون با اشاره به توطئه های اخیر دشمن افزود: دشمن حتی  برای حوزه آموزشی و خانواده ما هم برنامه دارد ولی با تفکر بسیجی و فرهنگ جهادی و پیروی از ولایت فقیه میتوانیم تمام توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.

حجت‌الاسلام منصور باقر بیک با بیان اینکه امام راحل 5 آذر سال 1358 فرمان تشکیل بسیج برای مقابله با طاغوت و دشمنان انقلاب اسلامی صادر کردند، گفت: امروز ایده بسیج جهان را درنوردیده و کشورهای مختلف از آن الگوبرداری می‌کنند.

مدیر سازمان تبلیغات استان، ترس و هراس استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی از بسیج و بسیجیان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بیشترین هراس دشمنان از جمله استکبار جهانی از بسیجیان است.

وی با برشمردن شاخص‌های بسیج خاطرنشان کرد: تفکر جهادی، انقلابی، آگاه، بصیرت، شجاعت، دشمن‌شناس و حافظ نظام و ارزش‌‌های انقلاب اسلامی از ویژگی‌های بسیجیان است.

رئیس سازمان تبلیغات با بیان اینکه بسیجیان در برابر توطئه‌های دشمنان و فتنه‌گران ایستاده‌اند، تصریح کرد: جهاد و جنگ امروز با جنگ 8 ساله متفاوت است، چرا که امروز دشمن با شبکه‌سازی قصد نفوذ در تفکر و ایده مردم به ویژه نوجوانان و جوانان دارد که باید دسیسه‌های دشمنان در جامعه روشنگری شود.

باقر بیک وظیفه بسیجیان در برابر فتنه‌گران را مهم دانست و بیان کرد: در این شرایط باید بسیجیان در همه عرصه‌های جامعه از جمله مدارس و دانشگاه‌ها خودنمایی کنند و از نفوذ فرهنگ غربی به تفکر جامعه ‌هدف با جهاد تبیین جلوگیری کنند.

 شرکت‌کنندگان در اجتماع بسیجیان با شعارهای "مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر ضد ولایت‌فقیه" انزجار خود را از توطئه دشمنان اسلام در جنگ ترکیبی علیه ایران اعلام و با آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند

تعداد بازدید : ۳۱۷
(شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱) ۱۱:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید