دوشنبه / ۸ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۸:۳۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۸۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری:

یک میلیون و ۱۰۳ هزار مسافر وارد سیستان و بلوچستان شد

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: یک میلیون و ۱۰۳ هزار نفر از ابتدای تعطیلات نوروی تاکنون وارد استان شده اند که جای خوشحالی و نشان از افزایش مسافر و ارائه خدمات بیشتر است.

یک میلیون و ۱۰۳ هزار مسافر وارد سیستان و بلوچستان شد
(دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۱) ۱۸:۳۱

رحمدل بامری در جلسه شورای ترافیک، کمیسیون ایمنی حمل و نقل و ستاد اجرایی خدمات سفر استان در فرمانداری چابهار با اشاره به اینکه تامین آرد، پخت و پز و کیفیت نان بخوبی مدیریت شده است، گفت: برخی از خبازی‌ها بصورت ۱۸ ساعت در حال پخت و توزیع نان هستند و کمبودی در اینخصوص گزارش نشده است.

وی گفت: مشکلات جایگاه سوخت تیس و ترمینال نیز برطرف شده و در مدار قرار گرفته اند که بخشی از مشکلات تامین سوخت مسافران برطرف شده است.

رحمدل بامری ادامه داد: ۱۰ هزار مترمکعب آب از اداره کل بنادر و دریانوردی و چهار هزار مترمکعب از منطقه آزاد باید به شهر کمک شود تا مشکلات آب در این ایام و ماه مبارک رمضان مرتفع شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۷۰ تن روغن از انبارهای چابهار با هماهنگی‌های لازم آزادسازی و توزیع شد.

بامری با اشاره به اینکه کالای اساسی و اقلام مورد نیاز به اندازه کافی موجود و مشکلی در این خصوص وجود ندارد، گفت: مرغ منجمد و گوشت گاو منجمد در حال توزیع و تامین سوخت مورد نیاز با تدابیر اندیشیده شده و رفع مشکلات نازل‌های سوخت به خوبی در حال انجام است و کمترین نارضایتی‌ها را شاهد هستیم.  

تعداد بازدید : ۹۷۰
(دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۱) ۱۸:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید