یکشنبه / ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۳۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

خدمت خالصانه به مردم فرصت ارزشمندی برای مسوولان است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه خدمت خالصانه به مردم فرصت ارزشمندی برای مسوولان است گفت: امیدواریم با تلاش بی‌وقفه مسوولان بر مشکلات اقتصادی و معیشتی چیره شویم.

خدمت خالصانه به مردم فرصت ارزشمندی برای مسوولان است
(یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۳۵

رحمدل بامری  در آیین معارفه فرماندار دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این فرصت برای همه مسوولان فراهم است تا بتوانند با ادامه راه پرافتخار امام راحل و شهدای گرانقدر، خالصانه به مردم خدمت کنند.

وی افزود: دشمنان ما طی سالیان گذشته خصوصا بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هرآنچه در توان داشته و دارند را به کار گرفته‌اند و دیدیم چه تحریم‌ها و انواع خباثت‌هایی که بر این ملت روا کرده‌اند، آن‌ها در ظاهر و در لباس تزویر اعلام می‌کنند که ما ملت ایران را دوست داریم اما در عمل مشاهده كردیم که حتی دارو و واکسن را از ملت ما دریغ کردند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان عنوان کرد: امروز هم تلاش می‌کنند بین مردم و نظام اسلامی فاصله بیندازند و در این راه از همه امکانات خود استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به موضوع جهاد تبیین اظهار داشت: روزگاری، جهادِ ما در خط مقدم جبهه و دفاع از میهن‌ و ملت‌مان بود و امروز جهاد ما در جنگ نامتعارف، جهاد تبیین است.

بامری تصریح کرد: مشاهده می‌کنیم که دشمنان‌مان بیش از ۲۸۰ رسانه فارسی‌زبان را برای مقابله با ملت ایران و جمهوری اسلامی ایجاد کرده‌اند، ایجاد حس ناامیدی را به گونه‌ای در دستور کار دارند که انگار در این کشور هیچ اقدامی انجام نشده است، مشکلات را بزرگنمایی می‌کنند.

وی با بیان اینکه شهرستان دشتیاری، زاده انقلاب است، اظهار داشت: همه اذعان دارند که همین دشتیاری در چه سالی بخش و چه سالی شهرستان شد و اقداماتی که در این شهرستان انجام شده بر کسی پوشیده نیست، قبول داریم مشکلاتی وجود دارد و باید برای رفع آن‌ها شبانه‌روز تلاش کنیم.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: هوشیاری و بصیرت مردم، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و بی‌اثر می‌کند و همه ما خوب می‌دانیم که دشمن برای ایجاد اختلاف بین مردم ایران از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

وی ادامه داد: تهاجم فرهنگی، خصوصا در مناطق مرزی کشورمان، همواره در دستور کار دشمن خبیث است.

بامری اضافه کرد: دولت سیزدهم و قوه قضاییه با تمام توان در مبارزه با فساد به میدان آمده‌اند و می‌بینیم که دشمن، همین اقدامات مردمی را به‌گونه‌ای منعکس می‌کند که انگار همه مسوولان مشکل دارند درحالی که اینگونه نیست و مبارزه با فساد، نشان‌دهنده اراده مستحکم نظام جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: همچنین دشمن به دنبال تخریب احساسات پاک مردم است، با ترفندهای مختلف تلاش می‌کنند برخی از اقشار مردم را به بهانه مطالبه‌گری به خیابان‌ها بکشانند و از این فرصت برای رسیدن به اهداف شوم خود نهایت بهره‌برداری را بکنند.

وی اظهار داشت: مطالبات مردم، بحق است و باید مطالبه‌گری کنند اما مطالبه‌ای نتیجه‌بخش است که از مجرای قانونی پیگیری شود. دشمن شبانه‌روز به دنبال موج‌سواری بر هر موضوعی است ولی ما باید هوشیار باشیم.

بامری بیان داشت: به فضل الهی و بصیرت بالای ملت، دشمنان ما هیچ‌گاه به نتیجه نخواهند رسید و خواب نامیمون آن‌ها برای جمهوری اسلامی هرگز تعبیر نخواهد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اضافه کرد: همه کسانی که مسوولیت دارند و حتی شهروندانی که با امنیت کامل در حال زندگی هستند باید اقتدار و جایگاه کشور را بشناسند چراکه امروز هرکجا پرچم مقاومت و مبارزه با ظلم برپا شود، جمهوری اسلامی هم حضور دارد و این همان پیام امام راحل‌مان است که فرمودند، ما انقلاب اسلامی را به جهان صادر خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در این دولت هم تلاش‌های فراوانی در عرصه‌های گوناگون و در راستای افزایش عزت و اقتدار ملی در حال انجام است و در بحث معیشت هم اقدامات جدی در دستور کار است و امیدواریم به زودی کام ملت ایران شیرین شود.

بامری گفت: بیش از ۴۳ سال در مقابل تمامی زورگویان عالم مقاومت کردیم و این مقاومت، دستاوردهای ارزشمندی در عرصه‌های مختلف به دنبال داشته است.

در این آیین از خدمات عادل عفتی قدردانی و سیدمحمد امین شَکری به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

تعداد بازدید : ۹۵۵
(یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید