چهارشنبه / ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۲۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

مسولان باید برای مردم باشند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسولان باید برای مردم باشند زیرا اگر مردمی باشند این مردم به زیبایی از آنها حمایت خواهند کرد و با آنان همراه خواهند بود.

مسولان باید برای مردم باشند
(چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰) ۱۰:۳۹

رحمدل بامری روز چهارشنبه در نشست معارفه فرماندار هامون با اشاره به توصیه های امام علی(ع)به فرمانداران اظهارداشت: در شرایط امروز؛ حوزه سیستان به عنوان تنگه احد کشور دارای مردمانی با بصیرت است که علی‌رغم همه مشکلات ایستادند و اجازه ندادند دشمن در بین آنان ناامیدی ایجاد کرده و باعث تفرقه شود.

وی افزود: همه مسئولان در تلاشند تا این اتفاق مبارک بیفتد و حقابه ایران برگردانده شود و این جزء وظایف ذاتی و قانونی ماست.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در گام دوم انقلاب هستیم و قطعاً شرایط ما شرایط ویژه‌تری است چرا که در جنگ تحریمی تحمیلی قرار داریم و دشمن قصد دارد یک سو ناامیدی و تفرقه را بین مردم رواج دهد اما مردم ما مردمی هوشیار هستند.

وی بیان کرد: امیدواریم این آبی که جاری شده مستدام باشد و هم سطح آن موجب رضایتمندی مردم باشد و هم باران رحمت الهی به این خطه از کشور ببارد.

بامری بیان کرد: در این دنیا هیچ چیز پایدار نیست مسوولان رفته و آمده‌اند و این چرخه ادامه دارد اما اقدامات آنان اهمیت دارد.

وی با تاکید بر بازپس گیری حق آبه ادامه داد: همه ما تلاش می‌کنیم و این وظیفه ماست تا حق مردم را به آنان برگردانیم تا شاهد آبادانی این خطه از کشورمان باشیم.

تعداد بازدید : ۱,۳۸۷
(چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰) ۱۰:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید