دوشنبه / ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۹:۳۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۱۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

برگزاری نشست قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا

نشست قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا با هدف بررسی وضعیت بیماری کرونا در استان های کشوربا حضور فرمانده قرارگاه، معاون امنیتی وزارت کشور و حضور ویدیو کنفرانسی معاونین امنیتی و انتظامی استانداری های سراسر کشور برگزار شد.

برگزاری نشست قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا
(دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰) ۱۹:۳۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علیرضا مرحمتی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری در این جلسه گفت: با تدابیر ستاد استانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا ترغیب و تشویق مردم استان نسبت به امر واکسیناسیون با استفاده از ظرفیت اطلاع‌رسانی استان از طریق صدا و سیما، رسانه‌ها و فضای مجازی و همچنین علما و معتمدین و ائمه جمعه انجام می شود.

وی در ادامه با تقدیر از زحمات و تلاشهای بی نظیر کادر درمان و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت بیان داشت: مدافعان سلامت از آغاز همه گیری کرونا تا کنون افراد جامعه را همانند اعضای خانواده خودشان دانسته و برای‌ نجات جان انسان ها دلسوزانه تلاش می کنند.

معاون استاندار همچنین به آسیب های غیرحضوری بودن مدارس از جمله عقب افتادگی علمی دانش آموزان، ایجاد اختلال در بحث تولید علم و آسیب‌های اجتماعی از ناشی از آن اشاره کرد و گفت: بایستی اعتمادسازی لازم برای حضور دانش آموزان در مدارس فراهم شود.

مرحمتی در پایان اظهار داشت: علی رغم وجود بیماری کرونا، مدارس در سیستان و بلوچستان به صورت ترکیبی فعالیت می کنند و تلاش می شود با راهکارهای مناسب، آموزش حضوری دانش آموزان استمرار داشته باشد.

تعداد بازدید : ۱,۰۵۱
(دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰) ۱۹:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید