یکشنبه / ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۰۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دیدار استاندار با فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران به مناسبت روز پاسدار

حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان صبح امروز “یکشنبه” به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام حسین (علیه‌السلام) و روز “پاسدار” با سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران جنوب شرق کشور دیدار و روز پاسدار را به سبزپوشان سپاه پاسداران تبریک گفت.

دیدار استاندار با فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران به مناسبت روز پاسدار
(یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۵۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ مدرس خیابانی در این دیدار از تلاشهای مجموعه سخت کوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای تامین امنیت پایدار تقدیر و تشکر کرد.

وی در این دیدار به تشریح مصوبات سفر رئیس جمهور به استان پرداخت و بر همکاری قرارگاه با استانداری در راستای ایجاد اشتغال پایدار و رفع محرومیت و خدمت هرچه بیشتر به مردم تاکید کرد.

استاندار گفت: باید از هر طرح و برنامه و ظرفیت‌های موجود در راستای تامین معیشت مردم به ویژه مرزنشینان بهره برد که نقش سپاه در این زمینه نقشی بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی همچنین با بیان اینکه مهمترین برنامه‌های دولت سیزدهم حضور بی واسطه مدیران در بین مردم و در میدان برای رفع مشکلات آنها ست؛ به ظرفیت های اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم که با ایجاد بنگاه‌های کوچک و واحدهای تولیدی کوچک مقیاس و همچنین حمایت از طرح های تولیدی و سرمایه گذاری بزرگ در استان اشتغال پایدار ایجاد کنیم.

استاندار افزود: به دنبال این ایجاد اشتغال پایدار مباحث فرهنگی و اجتماعی نیز از مهمترین برنامه‌هایی است که در دستور کار استانداری قرار دارد.

تعداد بازدید : ۱,۰۲۶
(یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید