جمعه / ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۹:۴۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۹۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

عملیات عمرانی ساخت جاده‌ها از ۲۵ اسفند در سیستان و بلوچستان متوقف شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملیات عمرانی ساخت همه جاده‌های استان از ۲۵ اسفند ماه جاری تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ به منظور حفظ ایمنی مسافران نوروزی متوقف شود.

عملیات عمرانی ساخت جاده‌ها از ۲۵ اسفند در سیستان و بلوچستان متوقف شود
(جمعه ۱۳ اسفند ۱۴۰۰) ۱۹:۴۱

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در کمیسیون ایمنی راه‌های سیستان و بلوچستان در استانداری تشکیل شد؛ اظهارداشت: همه ارکان تصمیم‌گیری استان به فراخور مسوولیت‌هایی که دارند با توجه به ایام پایانی سال بر روی مباحث استفاده از ظرفیت‌های گردشگری منطقه، تنظیم بازار شب عید، ایمنی راه‌ها، ستاد سفر و مبحث درختکاری تمرکز داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: به تناسب محورهایی که زیر بار بزرگراهی می‌رود و دوطرفه می‌شود تمهیدات تابلو و ایمنی بویژه در تقاطع‌هایی که تابلوی یکطرفه و دوطرفه وجود دارد اندیشیده شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ایام عید از دو منظر جاده‌های این استان پر خطر بوده یکی به دلیل افزایش تعداد مسافران نوروزی و دوم افزایش سرعت و عجله در مسیرها برای رسیدن به مقصد است.

وی با تاکید بر اینکه برای ما در سیستان و بلوچستان ایمنی مردم از سهولت و سرعت در مسیر بسیار مهمتر است بیان کرد: با توجه به اینکه این استان بالاترین میزان تصادفات را دارد ایستگاه‌ها و پاسگاه‌های راهنمایی رانندگی کمک خواهند کرد که بخشی از آن را کنترل کنیم.

استاندار نقش رسانه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی را در اشاعه فرهنگ رانندگی بی خطر و احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی را بسیار مهم برشمرد و بهره‌گیری از ظرفیت دانش‌آموزان را به عنوان همیاران پلیس را مورد تاکید قرار داد.

تعداد بازدید : ۶۴۴
(جمعه ۱۳ اسفند ۱۴۰۰) ۱۹:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید