سه شنبه / ۳ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۹:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۷۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

هدف اصلی در سیستان و بلوچستان ایجاد اشتغال است

استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تاکید بر ارائه تصویر واقعی از ظرفیت‌های استان در تولید محصولات مختلف و اجرای ایده‌های گوناگون گفت: ایجاد اشتغال هدف اصلی ما در این استان است.

هدف اصلی در سیستان و بلوچستان ایجاد اشتغال است
(سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰) ۱۹:۲۰

حسین مدرس خیابانی روز سه‌شنبه در نشست با اعضای خیریه جهت با تاکید بر اینکه اگر موضوع اشتغال را حل کنیم بقیه موارد نیز به طبع آن حل خواهد شد اظهارداشت: پارک علم و فناوری جلسات مستمر به منظور دریافت ایده‌های مختلف از کارآفرینان داشته باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید به اینکه باید به سمت فعالیت‌هایی رفت که روستاها تحول‌آفرین در زمینه تولید شوند تصریح کرد: ثبت اتحادیه شترمرغداران با جدیت در استان پیگیری شود زیرا این مهم امکانی برای ایجاد اشتغال در منطقه خواهد بود.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به توسعه اولین راهبرد ۲ برابر کردن ظرفیت‌های موجود و ارتباط قوی با صاحبان ایده است تاکید کرد: در زمینه تولید باید به بازارهای بیرونی نیز بیاندیشیم و سراغ بازارهای نامحدود رویم.

مدرس خیابانی با اشاره به اینکه باید ترکیب بازاری از منطقه خودمان، کشور و سپس صادرات را درنظر داشته باشیم گفت: تربیت نیروی کارآمد برای استفاده در عرصه‌های تولید دارای اهمیت است.

وی با بیان اینکه توانمندسازی افراد برای داشتن سهم در تولید و مشارکت افراد در این زمینه دارای اهمیت است خاطرنشان کرد: اصلاح تصویر واقعی استان که مخدوش مخابره شده دارای اهمیت است براین اساس باید واقعیت‌ها گفته شود.

تعداد بازدید : ۹۳۸
(سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰) ۱۹:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید