سه شنبه / ۳ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۶۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

فعالیت های اوقاف و امور خیریه نوآورانه باشد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مجموعه فعالیت های مدیریت اوقاف و امور خیریه باید با نگاه تحول گرایانه، نوآورانه، مانع زدا و همچنین بهره مندی از ظرفیت منابع و نیروی انسانی متخصص باشد.

فعالیت های اوقاف و امور خیریه نوآورانه باشد
(سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰) ۱۴:۰۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی استاندار در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بیان داشت: شرایط برای فعالیت بهتر و رفع مشکلات حوزه موقوفات و بقاع متبرکه فراهم خواهد شد.

وی با تأکید بر تکریم جامعه مخاطب اظهار کرد: لازم است با تکریم مردم و جامعه مخاطب ضمن توجه به دغدغه ها و مشکلات آنان، هرآنچه مقدور و درتوان است، در جهت حمایت و مساعدت انجام شود.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در راستای ارتقاء سطح موقوفات و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری جهت اجرای نیت واقفین نیک اندیش پیگیری لازم در سطح کلان کشور انجام خواهد شد.

مومنی مقدم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان نیز در این دیدار، گزارشی از فعالیتها و وضعیت موقوفات وبقاع متبرکه استان را ارائه نمود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته وبرنامه های پیش رو به توانمندی‌ها و ظرفیت های موجود در بخش های مختلف با محوریت موقوفات استان اشاره و اظهار امیدواری کرد: با حمایت استاندار سیستان وبلوچستان و همراهی  دیگر دستگاه های دولتی استان گام‌های خوبی در راستای ایجاد فرصت های اشتغال در استان  برداشته شود.

مومنی مقدم در ادامه درخواست هایی مانند ایجاد جایگاه سوختcng، راه اندازی نانوایی در منطقه حاشیه شهر و همچنین ایجاد فرصت های سرمایه گذاری مستقیم در موقوفات استان و تسهیل در امور مربوطه را خواستار شد.

تعداد بازدید : ۱,۰۹۳
(سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰) ۱۴:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید