شنبه / ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ / ۲۲:۱۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۶۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

میانگین تزریق دُز سوم واکسن کرونا در سیستان و بلوچستان ۲۵ درصد است

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه میانگین کشور در تزریق دُز اول واکسن کرونا بالای ۸۰ درصد در دُز دوم بالای ۷۰ درصد و در دُز سوم ۳۰ درصد است گفت: میانگین تزریق دُز سوم واکسن کرونا در استان حدود ۲۵ درصد است.

میانگین تزریق دُز سوم واکسن کرونا در سیستان و بلوچستان ۲۵ درصد است
(شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰) ۲۲:۱۴

حسین مدرس خیابانی امروز شنبه در نشست ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا اظهارداشت: برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا باید سراغ مردم برویم و شرایطی مانند واکسیناسیون سیار و خانه به خانه را فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر فرمانداران نگران وضعیت رنگبندی شهرستان‌های خود هستند هیچ راهی جز ترغیب مردم برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا ندارند.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: فرمانداری‌ها و همه دستگاه‌های اجرایی برای تامین خودرو جهت اعزام اکیپ‌های سیار واکسیناسیون به سراسراستان کمک و سریعا اقدام کنند.

وی با بیان اینکه از همین امروز امکانات ویژه حوزه مدیریت بحران استانداری در اختیار اکیپ‌های سیار واکسیناسیون قرار گیرد تاکید کرد: روابط‌ عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، زابل و ایرانشهر موظف‌اند در یک همکاری تنگاتنگ و مثبت با صدا و سیما و سایر رسانه‌ها برای تمام برنامه‌های مستند راجع به بیماران مبتلا به کرونا چه به لحاظ بستری و چه بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه همکاری کنند.

مدرس خیابانی با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی در رابطه با کرونا باید پرحجم، پرتکرار، جذاب و خلاقانه برای اثرگذاری در میان مردم باشد گفت: در بحث تولید محتوا برای مقابله با ویروس کرونا در سطح جامعه دانشگاه‌ها نیز باید ورود پیدا کنند.

 وی خاطرنشان کرد: روش‌های اطلاع رسانی در مورد ویروس کرونا و نحوه مقابله با آن متناسب با رده‌های سنی کودکان و نوجوان نیز باشد و از انیمیشن برای تولید محتوا استفاده شود.


تعداد بازدید : ۱,۰۰۹
(شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰) ۲۲:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید