دوشنبه / ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ / ۲۱:۲۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۶۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

سفر راهیان نور به شرط مناسب شدن شرایط کرونایی برقرار خواهد شد

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: چنانچه در شرایط مناسب کرونایی قرار گیریم اعزام دانشجویان و دانش آموزان این استان در قالب کاروان راهیان نور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

سفر راهیان نور به شرط مناسب شدن شرایط کرونایی برقرار خواهد شد
(دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰) ۲۱:۲۴

رحمدل بامری  در نشست راهیان نور با گرامیداشت سالروز ولادت باسعادت امام علی(ع) و روز مرد اظهارداشت: تصمیمات ستاد راهبردی و سند مصوب برای راهیان نور به عنوان نخستین نشست راهبردی با این موضوع اتخاذ شد.

وی افزود: راهیان نور به عنوان یک دانشگاه انسان ساز و یک کار ماندگار عملی محسوب می شود.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان عزیز میراثی را برای ما به ارمغان آوردند که باید روح و فکرمان از این میراث گرانبها تغذیه کند.

وی ادامه داد: جامعه ما باید از فضایل معنوی راهیان نور نهایت استفاده را ببرد و اهداف شهدا و امام شهدا را از این مسیر به نسل‌های آینده انتقال دهیم که یکی از این راه ها برگزاری سفر معنوی راهیان نور است.

بامری بیان کرد: مردم، بسیجیان، کارمندان، روحانیون و دانشجویان از فرصت سفر راهیان نور استفاده کنند زیرا این فرصتی است که باید همه آن را قدر نهاده و جان و دل و فکرمان را جلا دهیم.

وی ادامه داد: اقشار مختلف جامعه باید با فضایل معنوی سفر راهیان نور آشنا شده و بدانند که شهدا ازجان خود به خاطر این خاک گذشتند.

تعداد بازدید : ۱,۰۱۹
(دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰) ۲۱:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید