دوشنبه / ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ / ۲۰:۲۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۲۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان وبلوچستان:

دشمن به دنبال ترویج تفکر "ما نمی‌توانیم" در جامعه ایران است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امروز دشمن تمام تلاش خود را برای ایجاد ناامیدی، تفرقه و گسست بکار می‌گیرد و برای اینکه به اهداف خود برسد نیاز دارد تا تفکر "ما نمی‌توانیم" را ترویج دهد.

دشمن به دنبال ترویج تفکر "ما نمی‌توانیم" در جامعه ایران است
(دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۰) ۲۰:۲۶

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ رحمدل بامری روز دوشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی شبکه آبرسانی به یک‌هزار و ۷۵۱ روستا با جمعیت ۵۵۴ هزار نفر در سیستان و بلوچستان با تبریک ایام الله دهه فجر اظهارداشت: آرزوی خدمت برای همه خدمتگزاران در سنگر نظام و انقلاب را داشته و خداوند را شاکریم که در این روز در یکی از شهرستان‌های تنگه احد کلنگ‌زنی کنیم که انتهای آن به گنج پنهان انشالله خواهد رسید.

وی افزود: خدا را شاکریم که امروز با عزت و افتخار و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی توانسته چنین اقدامات موثری را انجام دهد و این مصداق همان جمله‌ای که «چه بودیم و چه شدیم» است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید ببینیم در گذشته کجا بودیم و امروز در کجا قرار داریم زیرا یک روزی رژیم منحوس پهلوی خفت و خفقان به ارمغان آورده بود که ما در همه چیز حتی در اراده و فکر وابسته به بیگانگان بودیم اما به برکت انقلاب اسلامی و رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت سرافرازیم و این سرافرازی را به دنیا نشان می‌دهیم.

وی با بیان این‌که ما به برکت خون شهدا زندگی می‌کنیم ادامه داد: اگر نام و یاد شهدا را بر لبان خود جاری می‌کنیم به دلیل رشادت‌های این عزیزان است زیرا شهدا با جانفشانی از خود گذشتند.

بامری بیان کرد: دشمن هیچ‌گاه نتوانسته به اهداف خود برسد زیرا ملت ایران ملت بیداری بوده و همواره می‌دانند که به برکت انقلاب اسلامی به اینجا رسیدند.

وی ادامه داد: امروز اگر ما توفیق خدمت پیدا کرده‌ و توانستیم یک زندگی عزتمند در سایه خون شهدا داشته باشیم قطعا به برکت نظام اسلامی و انقلاب است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: پروژه‌ای که امروز شاهد کلنگ‌زنی آن هستیم یکی از مهمترین پروژه‌ها بوده و تنگه احد تا گنج پنهان را شامل خواهد شد.

وی افزود: قطعا همکاران ما تا کنون در تمام حوزه‌ها زحمت کشیدند اما مشکلاتی به لحاظ پایداری و تامین آب داشتیم قطعا با اراده‌ای که در دولت و مجلس شکل گرفته که جای خوشحالی است این مشکلات برطرف شود.

بامری با بیان این‌که قطعا هر جا که به دشمنان تکیه کردیم شکست خوردیم و هرجا که به توان خود اطمینان کردیم و با تکیه بر آن جلو رفتیم پیروز شدیم تصریح کرد: امیدواریم اتفاقات بهتری که در شان مردم باشد بیافتتد و بتوانیم خدمات ماندگاری را به یادگار بگذاریم.

تعداد بازدید : ۱,۱۶۸
(دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۰) ۲۰:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید