جمعه / ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۷:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۱۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

توسعه هر منطقه نیاز به فرهنگ توسعه دارد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فرهنگ توسعه، توسعه همه جانبه را محقق می‌سازد و این امر نیازمند برنامه‌ریزی دقیق مبتنی بر شناخت هر منطقه است.

توسعه هر منطقه نیاز به فرهنگ توسعه دارد
(جمعه ۱۵ بهمن ۱۴۰۰) ۱۷:۴۵

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی “استاندار” در نود و هفتمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان و آیین رونمایی از برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی که با حضور سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و سیدمجید امامی دبیر شورای فرهنگی عمومی کشور و آیت‌الله محامی نماینده وای فقیه در استان و امام جمعه زاهدان که ظهر پنجشنبه در استانداری تشکیل شد؛ اظهار داشت: انسجام و همدلی بسیاری خوبی در استان حاصل شده و به واسطه همکاری‌هایی که به وجود آمده، شاهد ارتقای همه شاخص ها هستیم که حضور پر رنگ نماینده ولی فقیه و همکاری قرارگاه قدس و حضور سردار کرمی به عنوان چهره فرهنگی، امنیتی و نظامی در آن نقش داشته است.

وی با بیان این که دستگاه قضا نیز حمایت خوبی از دستگاه های دولتی دارد و با تخلفات و مباحث ضد فرهنگی و اجتماعی برخورد می کند، ادامه داد: با حضور مقام های استانی در سیستان و بلوچستان، این استان کانون توجهات و مجالی برای توجه به موضوع های مختلف استان می شود، به ویژه مسائلی که مورد غفلت واقع شده است.

حضور مقام های کشوری در استان باعث می شود که مسائل سیستان و بلوچستان بهتر و بر اساس واقعیت ها منعکس شود که حضور مسئولان فرهنگی نیز کمک شایانی به حوزه فرهنگ می کند.

هر اقدامی که بخواهیم در حوزه توسعه، امنیتی و اجتماعی انجام دهیم، فرهنگ یک موضوع زیربنایی است، توسعه نیاز به فرهنگ توسعه دارد و بسیاری از موانع ما در مسیر توسعه، موانع فرهنگی و فکری است که می توانیم شاخص های فرهنگی را در همه ابعاد ارتقا دهیم.

تعداد بازدید : ۱,۲۹۲
(جمعه ۱۵ بهمن ۱۴۰۰) ۱۷:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید