سه شنبه / ۱۴ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۸۰۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

آسفالت ۲۰۰ هزار متر مربع معابر شهر زاهدان

به دنبال تماس های تلفنی شهروندان در برنامه استان ساز و پیگیری مستقیم استاندار، ۲۰۰ هزار متر مربع از معابر شهر زاهدان تا پایان سال آسفالت می‌شود.

آسفالت ۲۰۰ هزار متر مربع معابر شهر زاهدان
(سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰) ۱۴:۱۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار سیستان و بلوچستان" شب گذشته در برنامه زنده تلویزیونی "استان ساز" حضور یافت و مباحث و موضوعات مختلف استان در این برنامه تشریح شد.

بنابراین گزارش به دنبال این نشست پیام ها و نظرات شهروندان از طریق شماره تماس اعلام شده اخذ شد و شهروندان مشکلات شهری از جمله بهسازی و آسفالت معابر را خواستار شدند.
در همین زمینه استاندار سیستان و بلوچستان در ارتباط تلفنی با شهردار زاهدان موارد مطرح شده از سوی شهروندان را به شهردار زاهدان متذکر شد.

مدرس خیابانی از شهردار زاهدان خواست که در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع ایرادات و مشکلات شهر زاهدان اقدام کند به نحوی که رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته باشد.

براهویی شهردار زاهدان در پاسخ به دستور استاندار عنوان کرد : پیرو دستور استاندار پیگیری‌های لازم انجام شده و شرایط را برای فرایند آسفالت درشهرزاهدان تامین می‌کنیم و بدین منظور پیگیریهای لازم برای تامین قیر و انتخاب پیمانکار در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: پیرو دستور استاندار تلاش می‌کنیم تا پایان سال ۲۰۰ هزار متر مربع آسفالت را در سطح معابر شهر زاهدان داشته باشیم.

شهردار زاهدان ادامه داد:اولویت در این پروژه آسفالت معابر خاکی در مناطق حاشیه شهر و معابری که مشکل اساسی در روکش آسفالت دارند، خواهد بود.

براهویی افزود: زیباسازی شهرزاهدان در ایام پایانی سال در دستور کار است و نورپردازی معابر اصلی و میادین همچنین توسعه فضای سبز شهر زاهدان و زیباسازی ورودی های شهر از برنامه هایی است که تا قبل از پایان سال انجام خواهد شد.

تعداد بازدید : ۶۶۷
(سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰) ۱۴:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید