یکشنبه / ۵ دی ۱۴۰۰ / ۱۶:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۷۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

مسوولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه حرمت، عزت و کرامت مردم و سربازی در نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخاری برای ماست گفت: باید از فرصت مسوولیت برای خدمت صادقانه به مردم استفاده کنیم.

مسوولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است
(یکشنبه ۵ دی ۱۴۰۰) ۱۶:۵۰

رحمدل بامری در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نیمروز در شمال سیستان و بلوچستان اظهارداشت: برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست و یکی از این برکات حضور ما و شما در این مکان است زیرا اگر این نظام نبود نه من و نه شما در اینجا نبودیم.

وی افزود: آنچه که تاکنون انجام شده همه از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حق شما مردم بوده ما یک واسطه بیش نیستیم در این راستا رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند مسوولیت در جمهوری اسلامی ایران یک فرصت است که اگر از آن خوب استفاده کنیم نعمت خواهد بود.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اگر کسی در هر سنگری از فرصت خدمت در مسوولیت استفاده کند خوش به حالش است و اگر خوب به مردم خدمت نکرد قطعا در دنیا و آخرت زیان خواهد دید.

وی با بیان اینکه مردم در دوران دفاع مقدس،در دفاع همیشگی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عرصه‌های سیاسی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همواره پیش قدم بودند خاطرنشان کرد: این نظام برخواسته از مردم و برای مردم است از اینرو مسوولی که انتخاب می‌شود برای خدمت صادقانه به همین مردم خواهد بود.

بامری بیان کرد: خوش به حال کسانی است که خوب به مردم خدمت کردند و جاودان شدند و اگر اکنون هم در میانمان نیستند  نام آن‌ها به نیکی آورده می‌شود.

در پایان این تکریم و معارفه از زحمات محمدعلی قهرمانی فرماندار سابق نیمروز قدردانی و حبیب‌اله راهداری به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معارفه شد.

نیمروز به عنوان یکی از شهرستان‌های پنج‌گانه حوزه سیستان شامل (زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز) در ۲۱۰ کیلومتری شمال زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان قرار دارد.

تعداد بازدید : ۱,۰۱۶
(یکشنبه ۵ دی ۱۴۰۰) ۱۶:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید