شنبه / ۲۷ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۴۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

رئیس شورای پدافند غیرعامل سیستان و بلوچستان منصوب شد

طی حکمی از سوی سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح و رئیس کمیته دائمی پدافند غیرعامل کشور؛ حسین مدرس خیابانی «استاندار» به عنوان رئیس شورای پدافند غیرعامل سیستان و بلوچستان منصوب شد.

رئیس شورای پدافند غیرعامل سیستان و بلوچستان منصوب شد
(شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۱۵

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حکم ریاست شورای پدافند غیرعامل استان سیستان و بلوچستان که به امضای سرلشکر باقری رسیده است، از سوی سردار رسول رحیمی به حسین مدرس خیابانی استاندار این استان اعطا شد.

سردار رسول رحیمی، معاون امور استانها سازمان پدافند غیرعامل کشور در این دیدار با استاندار سیستان و‌بلوچستان بر اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل در این استان که در سال جاری رونمایی شده است، تاکید کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار از مدیران ارشد استان خواست تا برنامه‌های ابلاغی سال ۱۴۰۰ به دقت اجرا شده و برنامه‌های دارای اولویت دستگاه‌های اجرایی در حوزه پدافند غیرعامل برای سال ۱۴۰۱ اخذ و توسط اداره کل پدافند غیرعامل استان جمع‌بندی و برای ابلاغ آماده شوند.

همچنین در این جلسه گزارش نظارت و بازرسی از وضعیت اجرای طرح شهید سلیمانی در مقابله با کرونا در استان بررسی و مقرر شد تا اجرای این طرح با جدیت در همه دستگاه های اجرایی استان عملیاتی شود.

در حاشیه این جلسه، حکم رئیس شورای پدافند غیر عامل استان با امضای سرلشکر باقری به استاندار سیستان و بلوچستان اعطا شد.

تعداد بازدید : ۵۶۱
(شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید