دوشنبه / ۲۲ آذر ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۲۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تاکیداستاندار بر استمرار اطلاع‌رسانی عمومی واکسیناسیون

استاندار برای استمرار اطلاع‌رسانی عمومی واکسیناسیون و تشویق مردم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی تاکید کرد.

تاکیداستاندار بر استمرار اطلاع‌رسانی عمومی واکسیناسیون
(دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰) ۱۵:۱۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار سیستان و بلوچستان"در جلسه مدیریت و مقابله با کرونا، بار دیگر بر استمرار اطلاع‌رسانی، اقناع سازی و تنویر افکار عمومی جامعه برای واکسینه شدن تاکید کرد.
مدرس خیابانی گفت: واکسیناسیون از راه‌های پیشگیری است لذا باید تلاش ها برای اقناع افکار عمومی و اطلاع رسانی دقیق در خصوص واکسیناسیون استمرار یابد و دستگاه‌های متولی تبیین و جلب اعتماد عمومی را برای واکسیناسیون و رعایت شیوه های بهداشتی ادامه دهند.

مدرس خیابانی بیان داشت: بررسی و مقایسه آمار های ابتلا و مرگ و میر با مدت مشابه سال گذشته نشان از تاثیرات مثبت واکسیناسیون در افزایش ایمنی جمعی و کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا دارد بر این اساس لازم است اطلاع رسانی برای تزریق دوز سوم واکسن به عموم مردم صورت پذیرد.

استاندار خاطرنشان کرد: واکسیناسیون به تنهایی کافی نیست و عادی انگاری می‌تواند تبعات خطرناکی را به دنبال داشته باشد بنابراین در کنار واکسیناسیون شیوه نامه بهداشتی هم باید با دقت رعایت شود.

وی بر کنترل دقیق ورود و خروج در مبادی مرزی استان تاکید کرد و افزود: ورود اتباع خارجی در مرزهای استان حتماً به شرط واکسیناسیون و انجام تست کرونا صورت گیرد.

تعداد بازدید : ۴۶۹
(دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰) ۱۵:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید