چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۲۰:۵۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۶۹۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

طرح توسعه واحدهای تولیدی استان تعریف شود

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه راحت‌تر از جذب سرمایه‌گذاری بزرگتر کردن واحدهای تولیدی موجود است گفت: طرح توسعه واحدهای تولیدی استان باید تعریف شود.

طرح توسعه واحدهای تولیدی استان تعریف شود
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۲۰:۵۹

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی روز چهارشنبه در نشست توسعه شهری شهر زاهدان اظهارداشت: در مورد موضوعات توسعه شهری اگر بخواهیم الگوی موفق را به هم استانی‌هایمان ارائه دهیم باید زاهدان را حداقل شهری خوب به لحاظ همه شاخص‌های شهری، توسعه اجتماعی، فرهنگی و رفاه زندگی معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه ابتدا باید مرکز سیستان و بلوچستان(زاهدان) را تغییر و سامان دهیم بعد انتظار داشته باشیم بقیه استان به تبعیت از آن اتفاقاتی داشته باشند خاطرنشان کرد: فضای سبزی که در محوطه پارک علم و فناوری زاهدان وجود دارد به عنوان الگوست.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ما در هر جایی از استان باید الگوهای مناسبی که در هر حوزه دفع پسماند، معماری ساختمان، نحوه تردد ماشین‌ها و جایگاه سوخت وجود دارد ابتدا شناسایی و به ساير نقاط معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه بدنبال ارائه اقدامات ملموس در سیستان و بلوچستان هستیم اظهارداشت: ما باید بتوانیم الگویی ملموس از موفقیت کارآمدی نظام را به مردم نشان و ارائه دهیم.

مدرس خیابانی با اشاره به اینکه ساخت مسکن ۱۲۰ رشته را همراه با خود راه‌اندازی می‌کند تصریح کرد: امروز راحت‌ترین کار برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان نه صنعت و نه معدن بوده بلکه بهترین کار یکی مرز و دیگری طرح جهش تولید مسکن است.

وی با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان را می‌خواهیم پروژه محور اداره کنیم تاکید کرد: هر چیزی حتی امور جزیی باید از جنس پروژه تعریف شود.

تعداد بازدید : ۵۴۷
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۲۰:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید