اخبار

کارگاه توان‌افزایی سازمان‌های مردم‌نهاد سیستان و بلوچستان برگزار شد

اولین کارگاه توان‌افزایی سازمان‌های مردم‌نهاد سیستان و بلوچستان با همت شهرداری زاهدان و بنیاد توسعه و کارآفرینی زنان و جوانان برگزار شد.

درمراسم افتتاحیه این کارگاه که با حضور جمعی از مسئولین اجرایی استان و سازمان‌های مردم‌نهاد سیستان و بلوچستان برگزار شد؛ جمشیدنژاد، معاون سیاسی و اجتماعی، مشارکت فعال و مثبت سازمان‌های مردم‌نهاد را در ایجاد توسعه پایدار و دموکراتیک‌سازی تصمیم‌گیری‌ها در جامعه بسیار موثر دانست و از سمن‌ها به‌عنوان طبقه فاخر جامعه یاد نمود که بدون هیچ چشم‌داشتی درعرصه‌های مختلف بهداشتی و درمانی،اجتماعی،فرهنگی وآموزشی،یاری‌گر دولت هستند.

وی با اشاره به ضرورت پیوند مشارکت عمومی وسرمایه اجتماعی با دستگاه‌های اجرایی، نقش سازمان‌های مردم‌نهاد رادراین عرصه قابل توجه دانست ودرهمین راستاتعامل بیش ازپیش مدیران ومسئولین رابا سمن‌ها خواستارشد.

در حاشیه این مراسم، کارگاه آموزشی یک‌روزه با موضوع توان‌افزایی سازمان‌های مردم‌نهاد، توسط بنیاد توسعه و کارآفرینی زنان و جوانان و با حضور برخی از سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار شد همچنین مدیر عامل بنیاد از برگزاری مداوم کارگاه‌های آموزشی طی سال جاری به‌منظور توانمندسازی سمن‌ها خبر داد.

۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید