اخبار

فرماندار ایرانشهر: «عمق محرومیت در شهرهای جنوبی سیستان و بلوچستان، خدمات بیشتری را می‌طلبد»

جلسه هم‌اندیشی مسئولین دانشکده علوم‌پزشکی ایرانشهر با فرماندار، بخشداران، معتمدین، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در این جلسه، داودی، فرماندار شهرستان ایرانشهر با تشریح مسائل موجود بهداشت و درمان شهرستان طی یک سال گذشته گفت: «با عنایت به برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید بخصوص در بخش بهداشت و درمان، تحولاتی بزرگ در این حوزه صورت گرفته اما باتوجه به عمق محرومیت بویژه در شهرهای جنوبی استان، نیاز به خدمات بیشتر احساس می‌گردد و امید است با تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه و دست‌اندرکاران، شاهد بهبود شاخص‌های بهداشتی ایرانشهر و رسیدن به استانداردهای مطلوب باشیم.»

همچنین وی سخنانی درخصوص تهیه سند توسعه بهداشت شهرستان، نظارت بر محل استقرار مطب‌های خصوصی، پی‌گیری و تسریع اجرای پروژه‌های بهداشت ودرمان ایرانشهر با نظارت ویژه و... ایراد داشت.

دکتر ضاربان، رییس دانشکده علوم‌پزشکی ایرانشهر هم ضمن پاسخگویی درخصوص مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان به تشریح بخشی از اقدامات کوتاه‌مدت که منجربه استقلال دانشکده علوم‌پزشکی ایرانشهر گردیده پرداخت و خواستار همراهی و همگامی مردم با مسئولین جهت پی‌گیری برنامه‌های آتی دانشکده و تحقق شاخص‌های مطلوب بهداشتی شد. 

۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید