اخبار

سومین جلسه میز فرهنگی و اجتماعی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

در راستای ابتکار استاندار سیستان و بلوچستان در راه‌اندازی میزهای ده‌گانه ذیل کارگروه توسعه استان، سومین جلسه میز فرهنگی و اجتماعی به ریاست مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و دبیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با موضوع بهره‌گیری از ظرفیت‌های اجتماعی و فرهنگی قانون بودجه سال 94 برگزار شد.

در ابتدای جلسه، دانشی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ماهیت میز و تاکید استاندار بر برگزاری منظم جلسات به ذکر دستور کار پرداخت و از دستگاه‌های عضو خواست از فرصت‌های موجود در قانون بودجه 94 جهت تامین اعتبار پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی استفاده کنند.

در ادامه، اوکاتی، با اشاره به تقدم و اولویت مباحث فرهنگی و اجتماعی در فعالیت‌های سال جاری استانداری، حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی سه ماهه اول سال جاری در استان را از برکات همین توجهات دانست و وعده حضور برخی دیگر از وزرا و روسای سازمان‌ها را تا پایان شش‌ماهه اول سال 94 را به اعضا داد. وی با برشمردن جلسات کمیته‌های تخصصی میز فرهنگی و اجتماعی در خصوص تهیه بسته‌های پیشنهادی جهت استفاده حداکثری از حضور وزرا در استان، پی‌گیری مطالبات این حوزه پس از سفرها تا حصول نتیجه را از دیگر وظایف میز دانست.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی در ادامه سخنان خود به قرائت بخش‌هایی از قانون بودجه سال 94 و ظرفیت‌های موجود برای دستگاه‌های اجرایی اجتماعی و فرهنگی پرداخت.

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید