اخبار

دومین جلسه شورای فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد

دراین جلسه که با حضور اعضای شورا در محل دفتر کار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی برگزار گردید درخصوص برگزاری نمازهای جماعت به امامت ائمه جماعت شیعه و سنی در استانداری، ریشه‌کنی بی‌سوادی در استان بویژه در بین خانواده کارکنان استانداری و فرمانداری‌ها تصمیم لازم اتخاذ گردید.

در دومین جلسه شورای فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان، سرکارخانم اربابی، رییس شورا در بخشی از سخنان خود بر برگزاری نمازهای جماعت با هدف ایجاد همدلی هرچه بیشتر فی‌ما بین مردمان استان و همکاران اداری به امامت یک روحانی شیعه و یک روحانی سنی به‌صورت دوره‌ای در استانداری و تعمیم این حرکت به سایر ادارات کل و سازمان‌ها وهمچنین لایه های مختلف جامعه حسب دستور استاندار، تاکید نمود.

همچنین وی در ادامه سخنان خود با اشاره به همایش «استانی عاری از بی‌سوادی» با حضور وزیر آموزش و پرورش و جلسه شورای اداری مورخ 3/2/94 خواستار ریشه‌کنی بی‌سوادی در سطح استان شده و از آمادگی استانداری برای شروع این امر از خانواده کارکنان خبر داد. تشکیل مرتب شورای پشتیبانی سوادآموزی استان با پی‌گیری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی از دیگر دغدغه‌های معاون توسعه مدیریت  منابع انسانی بود.

در این جلسه کرمی، مشاور عالی و سرپرست حوزه استاندار نیز بر اهمیت پرداختن به موضوع نماز جماعت و نتایج آن در توسعه و امنیت پایدار استان و همچنین شروع حرکت ریشه‌کنی بی‌سوادی از خانواده همکاران استانداری و الگوبرداری سایر دستگاه‌های اجرایی، تاکید کرد.

۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید