اخبار

برگزاری دومین جلسه میز اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان

دومین جلسه میز اجتماعی و فرهنگی استان با مسئولیت اوکاتی، مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیری دانشی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف اجرایی و در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل گردید، دانشی در ابتدا به تشریح طرح «جشنواره ملی فرهنگی و هنری وحدت اسلامی» به‌عنوان نخستین دستور کار جلسه پرداخت. وی با بیان اینکه علی‌رغم وجود حساسیت در حوزه وحدت، در این زمینه کمتر به تولید محتوا پرداخته شده، تولید آثار هنری و فرهنگی در قالب ادبیات، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و همچنین ارائه آثار پژوهشی را ازجمله اهداف جشنواره ملی فرهنگی و هنری وحدت اسلامی برشمرد.

در ادامه مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری هم با اشاره به نامگذاری سال 94 توسط استاندار به عنوان سال توسعه اجتماعی و فرهنگی استان عنوان داشت: «تلاش داریم از همه وزرای ذیربط جهت حضور در استان، دعوت بعمل آوریم که در همین راستا هفته آینده میزبان وزیر آموزش و پرورش خواهیم‌بود و تصمیمات اتخاذشده در میز اجتماعی و فرهنگی، مبنای پیشنهادات و برنامه‌ریزی‌ها خواهدبود.

در پایان جلسه، اعضا، نمایندگان سازمان‌های اجتماعی و فرهنگی مردم‌نهاد را جهت پیشنهاد به کارگروه اجتماعی و فرهنگی انتخاب نمودند.   

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید