اخبار

اولین جلسه کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی سیستان و بلوچستان برگزار شد

اولین جلسه کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی استان به ریاست جمشیدنژاد، معاون سیاسی و اجتماعی و به دبیری اوکاتی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه، جمعی از مدیران دستگاه‌های ذیربط حضور یافته و به طرح نظرات و دیدگاه‌های خود درخصوص راهکارهای اجرایی برخورد با آسیب‌های اجتماعی پرداختند.

جمشیدنژاد با بیان اینکه نمود مثبت و منفی مسائل اجتماعی در جامعه، جاصل رفتار خود ماست از ضرورت استفاده از مهندسی معکوس در تبدیل کردن مسائل امنیتی به سیاسی و مسائل سیاسی به اجتماعی سخن گفت. وی در ادامه عنوان داشت: «دو بحث عمده در این کمیسیون، توجه به مقوله عفاف و حجاب و بررسی ارتقای امنیت اجتماعی است که خوشبختانه جامعه سیستان و بلوچستان به لحاظ رعایت شئونات مذهبی از وضعیت مطلوبی برخوردار است و در حوزه امنیت اجتماعی هم با استفاده از ظرفیت سرمایه اجتماعی و گروه‌های مرجع می‌توان به سطح مطلوب نزدیک شد.»

همچنین در این جلسه مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی، ضمن اشاره به نقش والای امنیت در زندگی بشری به تبیین دستورالعمل کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی پرداخت و همکاری همه‌جانبه دستگاه‌های ذیربط را در این عرصه راهگشا دانست.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید