اخبار

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

در این جلسه علاوه بر بررسی دستور کار توسط اعضا، جمشیدنژاد، معاون سیاسی و اجتماعی با اشاره به استفاده از توانمندی‌های بانوان کارآمد، بر لزوم ادامه این روند از سوی نهادهای مختلف تاکید کرد.

چهارمین جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان روزشنبه9/12/93 به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی و دبیری مدیرکل دفتراموراجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد.

در این جلسه جمشیدنژاد با اشاره به ضرورت انسجام طرح‌ها و برنامه‌ها در ساماندهی مناطق حاشیه شهرها گفت: «خوشبختانه توانسته‌ایم درخصوص وضعیت مناطق ویژه اجتماعی، در میان مراجع ذیربط حساسیت ایجاد کنیم و اکنون زمان ارائه‌ طرح‌های جامع است تا در ادامه بتوانیم پروژه‌های لازم را تعریف نموده و اقدامات عملی مناسبی را شاهد باشیم».

وی در بخش دیگری از سخنان خود، بهره‌گیری از توانایی‌ها و ظرفیت‌های بانوان توانمند در سطوح مختلف مدیریتی در سیستان و بلوچستان را مطلوب توصیف نموده و از دستگاه‌ها خواست در صورت وجود بانوان شایسته و ذیصلاح، از واگذاری پست‌های مدیریتی یا معاونت‌ها به ایشان با رعایت عدالت جنسیتی، دریغ ننمایند.دراین جلسه همچنین نظرات دستگاه هادرمورد تعطیلات رسمی هم جمع بندی شد.

۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید